ISDS reg. vrh/ISDS reg. litter: 

CRISP ISDS CZ/364281 LEXI ISDS CZ/344845

* 5. 7. 2021 

2 psi/male + 6 fen/female

 

Img_20210602_0001a  
 Vzhledem k drivu, silnému pracovnímu instinktu a velmi rychlému myšlení obou rodičů budou vhodná pouze pro práci /sport a lidem se zkušeností s výchovou a výcvikem - důslednost a umění číst chování + rychlé reakce budou stěžejní pro výchovu a dobré soužití.

 Bright, self-confident and good-tempered border collie puppies. Farm helpers including work with cattle. Sports dogs. Future owners should be able to set boundaries and be as quick as their border collie partners. Puppies are very well suited to most roles but will require activities, stimulation and firm management.

5. 7. 2021 ... předpoklad, že budou štěňata tryskáčci je značný. Jejich přistání na svět mě ovšem svou rychlostí malinko překvapilo... osm ks v čase 3 hodiny 20 minut.
A jejich množství... také. Po pátém prckovi už si říkám, to by mohlo stačit a než jsem si vzpomněla na kouzelnou formuli "hrnečku dost!", bylo jich osm.. jj, to je handicap stáří a k němu přináležející sklerozy...
A jaké je celkové skóre?
Jen tři štěňata jsou normální: jeden černobílý pes a dvě trikolorní fenky. A ten omalovánkový zbytek: jeden pes bluemerle, tři fenky bluemerle a jedna fenka hnědá.

 

NICK
pes / male
black

maj.: COL

Img_8810a_nick Img_8981

FREE
pes / male
bluemerle

maj.: IRL

ARROW
fena / female
black and tan

maj.: CZ

ARYA
fena / female
black and tan

maj.: CZ

FREYA
fena / female
bluemerle

maj.: CZ

 

TIKKA
fena / female
bluemerle

maj.: CZ

 Img_8804a_tikka

LARA
fena / female
bluemerle

maj.: CZ

 

POTY
fena / female
red

maj.: IRL

 Img_8835a_brambora